Kontakt: 665 248 128
E-mail: kontakt@pielegniarkadodomu.pl

Czynne 24h/7dni

Zbliża się kolejna fala zachorowań na Covid-19. Odnotowujemy znaczny wzrost zachorowań w Polsce a co za tym idzie jest coraz więcej osób potencjalnie zakażonych a nie mających żadnych objawów. Co wtedy?

Proponujemy naszym pacjentom wykonanie 4 rodzajów testów w kierunku Covid-19

1.Test immunochromatograficzny – krew z palca– próbka krwi włośniczkowej.

Test z krwi włośniczkowej firmy Artron to test płytkowy. Oznacza przeciwciała w klasie IgG i IgM i daje 93,7% skuteczności.

Cena- 85 zł

2.Test metodą RT-PCR – wymaz z nosa

Wymaz z nosa jest badaniem które w 99,9 % wykaże zakażenie bądź nie koronavirusem. Wymazu dokonuje wykwalifikowana pielęgniarka w pełni zabezpieczona w materiały ochronne. Wymaz z nosa dostarczamy do Laboratorium www.helisalab.pl lub www.borlamed.pl. Wynik jest tego samego dnia. Wymaz z nosa mówi nam o zachorowaniu tu i teraz.

Cena 450-500 zł

3.Testy serologiczne – próbka z krwi żylnej– badanie przeciwciał

Badanie przeciwciał w kierunku Covid-19 mówi nam o przechorowaniu wirusa, czyli że pacjent miał kontakt z osobą zakażoną i sam był zakażony. Przeciwciała najlepiej zbadać po 10 dniach od potencjalnego kontaktu z osobą zakażoną. Krew pobiera Pani pielęgniarka i zawodzi do laboratorium www.helisalab.pl

Na wynik pacjent oczekuje do 72h.

Cena 300 zł

4. Szybki test AMP SARS-CoV-2Ag

Szybki test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania antygenu białek nukleokapsydowych SARS-CoV-2, w próbkach z wymazu z nosogardzieli człowieka, stanowiący pomoc w szybkiej diagnostyce zakażenia. Wynik w 15 min.

Cena 150 zł

Porozmawiajmy!

Witam, jestem empatyczną i sympatyczną pielęgniarką. Realizuję wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic. Opatrunki, pobranie krwi do badań, leczenie trudnych ran, opieka nad seniorami. Zapraszam do kontaktu. Pielęgniarka Beata

Zadzwoń

665 248 128

lub napisz: