Kontakt: 665 248 128
E-mail: kontakt@pielegniarkadodomu.pl

Czynne 24h/7dni

Naszą misją jest niesienie pomocy pacjentom oraz pomoc rodzinie w zrozumieniu choroby i chorego.

pomoc
zrozumienie

Stanowimy zgrany i uzupełniający sie zespół pielęgniarek, pielęgniarzy i opiekunek.

Pielęgniarka Beata – koordynator Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki uzyskałam w 2009 roku. Posiadam tytuł magistra pielęgniarstwa uzyskany na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2011 r. oraz tytuł specjalisty wdziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. Posiadam liczne kursy m.in: kurs z anestezjologii i intensywnej terapii, kurs szczepień, kurs leczenia ran.Moją największą pasją jest chirurgia oraz leczenie ran. Jest to dziedzina w której wiele rzeczy się zmienia, dlatego tak ważne jest uczestniczenie w wielu szkoleniach i kursach. Najnowsze informacje z dziedziny leczenia ran uzyskuję poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach oraz forach naukowych. W 2022 roku ukończyłam kurs „Dostępny naczyniowe pod kontrola USG” czyli mamy możliwość zakładania wkłuć pośrednich typu Midline.

 

Pielęgniarka Małgorzata – to dyplomowana pielęgniarka z 25 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem, w szczególności ze
stanami nagłymi. Pani Pielęgniarka Małgorzata pracowała na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zatem nic nie jest jej obce. Posiada wyższe wykształcenie, liczne kursy w tym kurs szczepień oraz pielęgniarstwa rodzinnego. Pani Pielęgniarka Małgorzata to osoba niezwykle empatyczna i nadzwyczaj kochająca swoją pracę.

 

Pielęgniarka Jarosława – Pielęgniarka Jarosława to dyplomowana pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa rodzinnego. Pani pielęgniarka Jarosława specjalizuje się w dziedzinie cewnikowania kobiet i mężczyzn. Posiada kwalifikacje do zakładania cewnika do cystostomii. Jej 25 letnie doświadczenie z pacjentami urologicznymi niewątpliwie podnosi jej kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności. Wiedza Pani pielęgniarki Jarosławy jest ogromna i niejednokrotnie specjalista urolog mógłby dokształcać się u naszej Pani Jarosławy. Z www.pielegniarkadodomu.pl pielęgniarka Jarosława współpracuje od marca 2020 roku.

 

Pielęgniarka Kalina – Pielęgniarka Kalina to weteranka opieki długoterminowej. Samodzielnie prowadzi 3 hospicja domowe. Specjalizuje się w leczeniu ran terapią podciśnieniową oraz wykonuje badanie EKG w domu pacjenta. Pani Pielęgniarka Kalina realizuje wizyty u pacjentów zakażonych wirusem Sars-Cov-2.

 

Pielęgniarz Rafał – Pielęgniarz Rafał to doświadczony medyk w pracy z dziećmi. Przez ostatnie 8 lat pracował na Oddziale Onkologii Dziecięcej. Pan pielęgniarz Rafał specjalizuje się w zapisach EKG oraz również realizuje wizyty u pacjentów zakażonych wirusem Sars-Cov-2.

Porozmawiajmy!

Witam, jestem empatyczną i sympatyczną pielęgniarką. Realizuję wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic. Opatrunki, pobranie krwi do badań, leczenie trudnych ran, opieka nad seniorami. Zapraszam do kontaktu. Pielęgniarka Beata

Zadzwoń

665 248 128

lub napisz: