Kontakt: 665 248 128
E-mail: kontakt@pielegniarkadodomu.pl

Czynne 24h/7dni

Miło mi poinformować, że skończyłam kurs „Dostępy naczyniowe pod kontrolą USG” w Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki temu pacjenci u których występuje problem z dostępem naczyniowym mają możliwość łatwego, szybkiego dostępu naczyniowego.

Pacjenci z trudnym dostępem naczyniowym DIVA- (ang. Difficult Intravenous Access, to około 10-20%wszystkich pacjentów hospitalizowanych) charakteryzują się wielokrotnymi hospitalizacjami, różnorodnością terapii co powoduje trudność w znalezieniu odpowiedniej żyły do kolejnych terapii, dwukrotne niepowodzenie założenia wkłucia dożylnego (wenflon).

 

Jeśli „nie masz żył”, boisz się ukłucia, masz przed sobą długotrwałą terapię dożylną lub po prostu planujesz pobyt w szpitalu a obawiasz się kolejnych wkłuć to właśnie wkłucie pośrednie typu Midline jest dla Ciebie.

Wkłucie zakładamy z zachowaniem wszelkich norm jałowości w gabinecie, w przychodni.

 

Jeśli planujesz przejście terapii witaminowej która wymaga kilkukrotnych wlewów aby uzyskać oczekiwany efekt a boisz się założenia wenflonu lub masz niewidoczne żyły zapraszamy na wkłucie zakładane pod kontrolą USG.

Porozmawiajmy!

Witam, jestem empatyczną i sympatyczną pielęgniarką. Realizuję wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic. Opatrunki, pobranie krwi do badań, leczenie trudnych ran, opieka nad seniorami. Zapraszam do kontaktu. Pielęgniarka Beata

Zadzwoń

665 248 128

lub napisz: