Kontakt: 665 248 128
E-mail: kontakt@pielegniarkadodomu.pl

Czynne 24h/7dni

Pobranie krwi bez wychodzenia z domu, bez wizyty lekarskiej? Czy jest to możliwe? Oczywiście że tak. W mojej ofercie proponuje pobranie krwi w domu bez zlecenia lekarskiego. Badania wykonywane są w laboratorium Alab lub Diagnostyka w zależności od preferencji pacjenta ale także czasu i ceny za dane badanie. 

Pobranie krwi odbywa się przeważnie rano, a gotowe wyniki są już popołudniu tego samego dnia, chyba że wykonujemy bardzo specjalistyczne badania które wymagają dłuższego czasu oczekiwania.

Wynik badania krwi może być dostarczony pacjentowi w formie elektronicznej lub tradycyjnie wydrukowane na papierze dostarczone na następny dzień.

Pobranie krwi przeważnie wykonuje z żyły odpromieniowej czyli w zgięciu łokciowym, jednak u pacjentów starszych różnie to bywa. Jeśli pacjent jest bardzo wyniszczony chorobą istnieje możliwość pobrania krwi z tętnicy lub z założonego portu naczyniowego.

Porozmawiajmy!

Witam, jestem empatyczną i sympatyczną pielęgniarką. Realizuję wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic. Opatrunki, pobranie krwi do badań, leczenie trudnych ran, opieka nad seniorami. Zapraszam do kontaktu. Pielęgniarka Beata

Zadzwoń

665 248 128

lub napisz: