Kontakt: 665 248 128
E-mail: kontakt@pielegniarkadodomu.pl

Czynne 24h/7dni

Jako profesjonalna pielęgniarka świadczę usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta na terenie Warszawy i okolic.

 

Oferuję Państwu jednorazową wizytę domowa oraz opiekę długoterminową. Pielęgniarka do domu przyjedzie pod wskazany adres w Warszawie, Piasecznie, Markach oraz okolicach w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie.
Dyżuruje 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku – także w dni wolne od pracy. Na wizytę domową pielęgniarka dojeżdża najczęściej w ciągu kilku godzin od zgłoszenia lub w dogodnym dla Państwa terminie i godzinie.

Moimi pacjentami najczęściej są osoby dorosłe i seniorzy co nie oznacza , że nie podejmę się pracy z dzieckiem.

Dzięki wezwaniu pielęgniarki do domu nie trzeba z niego wychodzić ani stać w kolejkach w przychodni aby mieć dostęp do usług medycznych.
Korzyści płynące z wezwania pielęgniarki do domu to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale przede wszystkim zmniejszenie stresu związanego z zabiegiem. Majac wykonane specjalistyczne zabiegi medyczne w domu zmniejszamy prawie do zera kontakt ze szkodliw mikroflora szpitala czy przychodni. Nie mamy kontaktu z innymi pacjentami którzy mogą zarazić nas dodatkowa groźna choroba.

Kolejnym plusem wezwania pielęgniarki do domu jest pełna kontrola nad wykonywanym zabiegiem gdyż wszystko przygotowywane jest na oczach pacjenta i rodziny. Mamy ten komfort że czas jest przeznaczony tylko dla nas a nie podzielony pomiędzy wielu pacjentów.

Porozmawiajmy!

Witam, jestem empatyczną i sympatyczną pielęgniarką. Realizuję wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic. Opatrunki, pobranie krwi do badań, leczenie trudnych ran, opieka nad seniorami. Zapraszam do kontaktu. Pielęgniarka Beata

Zadzwoń

665 248 128

lub napisz: